Jump to content
  • Registracija
Guest Anonymous

tomos apn 7

Recommended Posts

vceraj sem privleku domov se1 apn4 letnik 81 -nima nic kroma,menda so apn7 samo letnik 82,to je isto leto izdelave prvih apn6(moj prvi moped).barve?meni so znane apn7 samo crne in modre barve.

Deli na drugih spletnih mestih

ja res je..bili so samo '86 ..po moje da so takrat kakšno skladišče pospravljali :D So pa poleg naštetih barv bili tudi navadne rdeče barve,modra in oranžnordeča so bile kovinske.Moj je bil moder,kupljen nov,s fotrom pa sva ga šla iskat na eno bencinsko pumpo na avtocesti med zagrebom in beogradom :)

Guest gorazd10

tudi sam sem si "nakopal" eno sedmičko letnik 1986,ki pa je že v "obdelavi" , vendar pa bi rad zvedel koliko jih je bilo narejenih.Baje so v Tomosu pospravili skladišče in je nastalo par primerkov,vendar mi je uradno število še vedno uganka? Po nekih govoricah jih je baje 150.

DS71...posedujes zabo? imam en zanimiv motor od MS-maserati,katerega je moja nora glava zelela spravit v dyano,pa se mi ne da. Drgac pa imate prav-apn7 so samo 2 letnika 85-86 in so sestavljene iz rezervnih delov iz skladisc(pisane dele so enotno pokromali in zlozili v apn7)-ceprav narejeni iz viska delov,so bile to talepse "stirke".lp

ne ne..nč citroena.Samo inicialke ;) Res so bile sedmice eden zanimivivejših modelov štirke za pogledat-je pa bila takrat to prav gotovo variacija tomosa na zelo popularne predelane zadeve iz primorskih ulic