Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Anonymous

Čiščenje uplinjačev

Recommended Posts

Guest roksi

ojla Capri boy,

na ebayju sem nabavil komplet tesnil ( sicer ga še nimam doma )

a bi te mogoče lahko prosil za kake kopije te tvoje literature o webrih ?

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih
Guest Levi

A ma slučajno kdo za prodt kšne uplinjače? Rabm dva dvojna za na Hrošča.

Pa še eno vprašanje. Menda en stric v

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Guest Levi

Ma trenutno mam finance za druge stvari namenjene tko da bo motor mogu še mal počakat in zdej sam mal ponudbo spremlam.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Živjo!

Tudi jaz rabim pomoč, pokvaril se mi je avtomatski zaug pri passatu 1.6, letnik 1989. Ali se da kaj narediti, fuč je pull down unit in mehanizem za čok (ohišje).

��e nekaj sredstev za čiščenje vplinjačev iz domače špecerije:

Cilit (navaden - ne cream in ne bang) Velja za čiščenje kovinskih delov.

Pozor! Stvar je zelo agresivna! Ko neha žret umazanijo je še vedno lačna in se loti kovine. Pol ure max! Lahko se redči z vodo in se omili efekt. Očisti perfektno! Upam, da mi ni treba posebej omenjati, da je treba vplinjač razstaviti pred kopeljo. Po čiščenju je potrebno stvar TEMELJITO sprati s vročo vodo in še enkrat oprati v bencinu ali na kakšen drugačen način konzervirati.

Sredstvo za čiščenje steklokeramičnih kuhalnih plošč. Namažeš, pustiš da se posuši, skrtačiš z zobno ščetko, po potrebi ponavljaš dokler ni čisto. Sredstvo dobro odstrani "zažgano" umazanijo.

Prav tako oprati z vročo vodo in konzervirati. Ker je stvar kremasta je potrebno paziti, da ne zamaši kanalov in po po trebi spihati s kompresorjem.

Po prvi metodi mi je super uspelo zrihtat dvojni vplinjač od VW 1600 varianta, ki sedaj konzerviran čaka na uporabo.

!! Ultrazvok je še vedno zakon - pacat se spravite samo, če nimate možnosti dat čistit z ultrazvokom !!

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

• Create New...