Jump to content
  • Registracija
Guest aljazmv

Kolo Rog pony

Recommended Posts

Ne, tole se prodaja na facebooku, pa me samo zanima če so taki poniji obstajali. Kokr jest vem so bili samo z zavito štango spodaj pri BB in ne takole švasano.

Nikol vidu tazga ponija s švasanim downtubeom na seattube. A jim je to v enem trenutku crknla mašina za kivljenje in so potem malo po domače nadaljevali proizvodnjo z "novim modelom"?

Mogoče veš kaj več o tem modelu? Naj bi bil letnik okrog 80.

Popravek od mojojojo
Deli na drugih spletnih mestih

On 4. 6. 2021 at 3:58, je mojojojo napisal:

Mogoče kdo ve glede originalnosti tega kolesa?

LP

Seveda. Ni pa naš. Kolikor sem slišal, in se spomnim, so to  oz mi smo jim rekli Češki pony, ker jih je delala  firma Rekord. Mi smo pa njim dali naše "zavite" okvirje. Ne vem pa, so nalepje lepili naši ali Čehi? Teh ponijev je še precej, težje je pa najti našega zavitega z Rekord nalepkami...do sedaj sem videl samo enega, na Pagu, v katastrofalnem stanju.

On 29. 8. 2021 at 23:22, je Velebit2017 napisal:

Pozdrav, evo posto sam vlasnik Ponya pa me zanima iz koje je godine i dali nesto nije original ako primjetitie? I zanima me neka informacija o Pony Touring seriji?

Unaprijed hvala

20210826_132232.jpg

Zelo lep Pony. Malo je še tako lepo ohranjenih. Mislim, da je na njemu vse originalno. Kot predvidevam je iz poznih osemdesetih let (88, 89, 90). Glede serije Touring pa nič ne vem, čeprav imam tudi jaz doma Ponija Touring.

1 uro nazaj, je kastro napisal:

Upam,da najdeš čeprav je ratalo švoh z deli☹

Kastro hvala... 🙂 Bom počasi kej našel...upam... Res je zdaj težko dobit lepe dele, sploh od starejših Ponijev, sploh pa kakšne bele dele, torbica, sedež, pedala...pa blatnike...itd... Dostikrat najboljše kupit kar lep sestavljen Pony, sam kaj ko bi potem slabše ohranjeni šli na smetišče, zato je izziv in veselje tudi slabši Pony porihtat...in ga ohraniti pri življenju... 😀

Popravek od Pony 2