Jump to content
  • Registracija
Guest aljazmv

Kolo Rog pony

Recommended Posts

Sem tudi sam poiskal omenjeni oglas, vendar je bila ta laura, ki se prodaja po delih in katera je te stranske plehe tudi darovala, 100% že prebarvana, zato takšni plehi ne pridejo v poštev... barvane v neoriginalni barvi lahko dobim pol ceneje!

Če se motim naj me kdo popravi!

Deli na drugih spletnih mestih

...a ti bi rad vse,original barva,nove nalepke gor in zgornje plastične obrobe,vijake in po možnosti še plastične pokreve magneta in sklopke,nepoškodovane z nalepkami TOMOS in 4 federci za pritrditev.Tudi jaz bi vse to imel,če mi kdo seveda podari.Darovalcev je vedno več,seveda najraje podarjajo denar na dobrodelnih prireditvah!!!!!!!!!!!

Edini pogoj je original barva, nalepk novih na tak motor ne dam, obrobe imam doma, pokrove magneta in sklopke že tudi zatorej edino kar manjka so plehi. To da pa se mi zdi 30€ za plehe ki mi ne ustrezajo veliko pa je odvisno od vsakega posameznika in njegove finančne situacije... motor bo že počakal dokler se ne pojavijo primerni plehi, ušel nebo nikamor

Guest kojance

nič niso kromirani. kot je že božo povedal, poliranje s krpo, mašino, karkol + purol pasta in to je to.

Ampak kot vidim na sliki so tvoji blatniki kromirani moji so pa iz aluminija