Jump to content
  • Registracija
5ek

Tomos MOSCO razjasnitev

Recommended Posts

tale MISTER je isto,kot šampon za odmastit,se pravi šampon za mašine prat,ki ga imam jaz.Redči se z vodo 1:10.S tem šamponom in gobico za posodo prat se krasno opere krom,ki ima površinsko rjo.

Ta šampon je malo blažja oblika onega drugega. Jaz uporabljam šampon " MAFRASOL" redčim ga ravno tako 1:10 samo rokavice pa obvezno gor. Maščobe pa topi kot "blesav". Odličen je za pranje agregatov.

Deli na drugih spletnih mestih

Tvoj MOSCO je z Avstrijske-Štajerske,oni rdeči(MOSCO)pa de morti od pokojnega HAYDERA,da je v torbah vozil orodje,da je dol šravbal dvojezične table.he,he,he,a si že spekel superge na avspuhu.Se mi zdi,da sem nekje eno imel sam moram vse premetat,mogoče jo enkrat zagledam in jo dobiš za male peneze ali celo poklon od Gorenjca......

Kje vse je tvoj MOSCO 'nastopal'?

Pa se to, kako je zadnje stanje mopeda? Spegl je tu kvadratni, malo visje je okrogli. Pol nekaj slik ni prtljaznika,...

Pac mam oke na peclih pa mi take stvari ne pobegnejo :-)

Za oni 'plehec' se pa priporocam tako ali drugace

Za Tino pa itak kapo klobuk dol!

5ek,ko greš z veselice nacuzan in voziš slalom do doma mim grede odbiješ špegu ali pa ti kakšn silak odtrga prtljažnik,da se potem z njim tepejo za babe.Seveda imam jaz tadoug zic in lahko tud brez prtljažnika katero z debelo ritjo odpeljem do prvega kozouca,če seveda ni prej padec.Potem sem GOTOF,jo je treba kar na licu mesta-pokozlat.

5ek,ko greš z veselice nacuzan in voziš slalom do doma mim grede odbiješ špegu ali pa ti kakšn silak odtrga prtljažnik,da se potem z njim tepejo za babe.Seveda imam jaz tadoug zic in lahko tud brez prtljažnika katero z debelo ritjo odpeljem do prvega kozouca,če seveda ni prej padec.Potem sem GOTOF,jo je treba kar na licu mesta-pokozlat.

Mater ti ali ni škoda zica za debele babje riti, da ti še kakšen let zaudarja po ribah. Ta duh tudi z apnom ne gre stran!!!

pa ima tale domnevni mos-co tablico s št. okvirja in motorja..?? ker če nima močno dvomim da je mos-co, morda je AVSTRIJSKI Puchov.. Iz slik ni razvidno da bi bil mosco.. tomos znakec je malenkost zmontirat na prvo masko, prav tako pa vtakniti gumo tomos zadaj pri verigi.. pa brez zamere.. lp tadej

Če bi hoteli raziskovati poreklo Moscotov, APN-7, Hipijev,MS-50, itd, potem bi morali imeti kartoteko iz tovarne Tomos glede pristnosti. Tako pa... Vsak za sebe ve, kaj ima pod ritjo, mar ne?