Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sbt

Peskanje motorja

Recommended Posts

Mašine se ponavadi ne peska. Malo bolj detajlno bi se jo dalo očistit in vijake zamenjat ali pocinkat. Ampak tole bo itak pokrito in še zapacalo se bo v prvih petih kilometrih. :)

Zelo lep motorin bo. Mi je bil že original kar všeč. :rolleyes:

Kolesa so nova ali so na novo kromirana?

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

Jaz sem še vsako speskal. Tudi na motorju za 20.000€ pa je bilo lepo. Očistit stare mašine ne moreš z ničemer. Ni čistila. Edina varianta je peskanje s keramičnimi perlam. Je mašina kot iz trgovine.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Pride potem površina lepo gladka ali je potrebno še pobrusiti na fino (oz. šprickit če je barvana)?

Nazadnje ko sem peskal alu platišča je bila površina precej matirana - hrapava, zato sprašujem kako se to naredi pri mašini

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Keramicne perlice nardijo povrsino cist gladko pa svetleco. Leps kot je prsla iz tovarne vn. Jst pol se te stranske vcas spoliram da pridejo k kromirani. Ni pa treba nc barvat pol. Da se pa tko speskat tud kovinske dele. Ne sam aluminij. Jst tko tud sraufe pa matice, ce niso poskodovani in pridejo k novi.

Tist k pride mat sive si pa vidu k eni peskajo z drugimi, bol grobimi materjali. Keramicne perlice so u bistvu kroglice in so k prah in materijal u bistvu polirajo.

Vecina se pa ne odloci za perlice kr pridejo prcej drage. 25kg zakelj pride okrog 250€. Za u peskalno komoro mors dat pa vsaj zakelj in pol.

Drugac pa ce rabis kej se lahko pa tud do mene oglasis pa bova ustimala

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

• Create New...