Jump to content
zajc

Nsu 251 osl

Recommended Posts

Upam da bom konec drugega tedna opravil poskusno voznjo, malo mi dela sive lase ker se vedno nisem dobil vseh kosov iz galme, zadnje case mam res skos probleme z njimi :-/

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

Od kar je šef preminil, je tam samo " sranje". Ženska vodi firmo. Fikret, ki polira je podražil svoje izdelke za 50%. Meni so zaračunali kromanje strehice od mopeda in eno balanco 200 Eurov!!!Pa sem jih kar tam pustil. Zlatarji!

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Od kar je šef preminil, je tam samo " sranje". Ženska vodi firmo. Fikret, ki polira je podražil svoje izdelke za 50%. Meni so zaračunali kromanje strehice od mopeda in eno balanco 200 Eurov!!!Pa sem jih kar tam pustil. Zlatarji!

a so normalni!!!!

lp

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Danes je bil krajši poskusni krog 😊, motor deluje odlično, sem prav presenečen, sedaj pa le še sestaviti do konca in smo zmagal.

Potreboval bi zadnjo ključavnico z ključkem, lahko je od starih Tomosov, bo pasala notri. Če ima kdo ali ve kje dobiti se priporočam, lp

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Hvala usem, to mi res veliko pomeni :-), na srečanju se pa zagotovo vidimo drugo leto. Ko bo končan pa naložim kakšne boljše slikce da se bolje vidi kaj je nastalo.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka