Jump to content
fico77

Tomos APN 4 74"

Recommended Posts

Evo, to je to. Mi je pa na novo vgrajeni elektriki "ucrknil" kondenzator. Opažam, da se to zelo pogosto dogaja. Ne vem, ali so tako slabe kvalitete, ali kaj delam narobe. Kolega je prinesel novo elektriko z magnetom  iz trgovine. Po 10 prevoženih km je že dušo spustil

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

Po dolgotrajnem testiranju sem ugotovil, da so kondenzatorji z navojem bolj problematični od onih, ki se jih zalota. Tudi svečke Super Bosna F-90 niso kaj prida. Pri visokih obratih in bolj suhem motorju jih dobesedno zažge. Šampionka je mnogo boljša. Dobiš jo v Velo centru.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Če bi me še zaj..., bi dal v luč kondi od R4( katrce). Ta zihr dela, sem ga dal kolegu na SLCju pred leti. Originalnega pustiš, plus kabel spojiš na črnega in ohišje na maso, pa dela kot singerica.

Kar se tiče svečk, jaz dajem notri B8HS od NGK, cena 4 €, pa dela. Le pri prvem zagonu, ko moped pustim delat pol ure, dam staro bosno noter. Koliko stane Champion, meni je nekoč, ko sem bil mulec, delala celih 9 tisoč km. Ali lahko sporočiš oznako?

Popravek od fico77

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka