Jump to content
Darko

Nova podoba foruma 2017

Recommended Posts

Pozdravljeni,

kot opažate imamo novo podobo foruma. Zaenkrat je še v migracijski fazi.

Ureja se prevod, garaža in priponke v prenešenih prispevkih.

V kolikor bo kdo opazil še kakšno drugo pomankljivost, naj mi prosim napiše v tej temi. Hvala!

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

Garaža urejena B|

Opažam, da so se pri nekaterih slikah podvojili komentarji. V kolikor kdorkoli opazi pri svoji sliki v garaži podvojen komentar, naj mi prosim sporoči na zasebno sporočilo povezavo do garaže in bom podvojen komentar izbrisal. Hvala!

Prevod posameznih izrazov še v teku.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

@retep me je opozoril, da pri uporabnikih manjkajo oz. so napačni podatki o številu prispevkov. Po pregledu sem ugotovil, da je štelo prispevke od leta 2012, prej pa ne. Skripto sem osvežil in pognal ponovno štetje prispevkov. Zadeva se v ozadnju izvaja in že postopoma pripisuje podatek o številu prispevkov. Indeksacija števila prispevkov lahko traja tudi do 24 ur. Hvala za razumevanje :$

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

ja res je, kot je že @twist2open omenil, smo dodali tudi rubriko "Knjižnica" kjer lahko uporabniki objavljamo literaturo o vozilih. V kolikor bomo pridno polnili bazo, bomo skupaj naredili bogato zbirko literature, katera je v našem hobiju strašansko potrebna.

Pozivam vse uporabnike, da pomagate polniti bazo. Sigurno ima kdo doma kakršno koli literaturo. Naj jo poskenira in pdf objavi v naši knjižnici.

V kolikor kdo ima literaturo, nima pa skenerja, naj me kontaktira in bova skupaj našla rešitev :D

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

@integrale, odlično vprašanje.

Desno zgoraj na spustne meniju "Aktivnosti" izbereš možnost "Neprebrana vsebina".

Še bližje pa je "Neprebrana vsebina" takoj levo ob ikonah za facebook, twitter, google+ itd...

neprebrana_vsebina.jpg

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Pozdravljeni - po dolgem času.

Sem hotel naložiti slike v garažo, pa jih noče naložiti. Odprejo se le prazna polja s slikami, za katere piše, da so v čakalni vrsti. Žal pa se npr. tudi po 10 minutah nič ne zgodi.

Pa še nekaj - če grem na neprebrane vsebine, me po kliku vrže na začetek teme, pa se mi zdi bolje, da bi me povezalo na zadnji prispevek.

Drugače pa vsaka čast za trud !

Pardon, dela.

Mogoče bi pri neprebranih vsebinah lahko pokazalo več le teh, brez onega "gumba" za prikaz ostalih aktivnosti.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Pardon, na zadnji prispevek me poveže ampak, če grem na neprebrane vsebine, mi ne pokaže vseh zadnjih neprebranih prispevkov.

Aja, neprebrane vsebine so OK, težave imam pri garaži.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka