Jump to content
Darko

Nova podoba foruma 2017

Recommended Posts

Ja @Buschi, trenutno je nastavljeno na 5 minut.

Super, da si načel temo. Nastavi se lahko koliko časa po objavi prispevka je še možno urejanje.

Predlogi na plano kako naj se nastaviti zakasnitev urejanja?

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

A še komu desno raztegne prispevke čez devet gora in voda? Vse je v eni vrstici, treba z drsnikom spodaj prebirat, gumb za oddajo objave nekje daleč pri četrti gori..

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

In ko dodajaš priponko, naprimer sliko, to raztegne čez vso to prazno polje. Naprimer takole, kot na sliki 3.jpg. V tem primeru sem priložil eno .png ikonco velikosti 10x10 pixlov. Bolj ne morem odzumat, ker mi požre vso memorijo.

3.jpg

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Napaka je bila pri html kodi za IE. Po odpravi in sedaj po nekaj dnevnem testiranju na več različnih računalnikih, napake ni več zaznati.

@bbf, a lahko prosim preveriš še pri sebi?

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Živjo, tudi meni se je to dogajalo ( amo na službenem računalniku, doma ne). Če zožam stran, tako, da ni čez cel ekran, pa se mi prikaže gumbek za "oddaj sporočilo". Lp

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Pa res! Če zožam, je vse ok. Tri slike sem še prilepil: ok.png je zadnja širina, ko je še vse ok; not_ok.png je prva širina, ko je že text v sporočilih podaljšan; pic_not_ok.png pa prva širina, ko tudi slike, ki jih prilagaš, poveča.

not ok.png

pic not ok.png

ok.png

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka