Jump to content
  • Registracija
srečko 75

Čas je da ohranimo tudi ATX, BT, CTX

Recommended Posts

On 19. 10. 2020 at 13:18, je mopedist1969 napisal:

Pred kratkim me je prešinila ideja da si kupim ATX-a. Ker sem ga kot mulc lahko le od daleč gledal se mi je po tridesetih letih ponudila prilika da kupim primerek s spodnje slike. Motor je v dobrem stanju vozen sicer nikoli registriran. Za kdaj pa kdaj bo za zapeljat

IMG_20200930_171503.jpg

IMG_20200930_171630.jpg

užival boš z njim garantiram.tako kot jaz z svojimi..

Deli na drugih spletnih mestih

On 1. 12. 2020 at 19:37, je Savage napisal:

Dober dan, potrebujem pomoč. Kupil sem Tomos BT50 pa me zanima ali kje obstaja kakšna homologacija za izpuh MF Power COBRA. Zanimajo me tudi razlike med BT50S in BT50. 

Kar se tiče izpuha sem ga že snel in dal gor originalnega  pripravljam ga za registracijo in najlaže je da je v originalu kar se tiče homologacije sicer se ne spoznam toliko ampak bo najbrž težka

30 minut nazaj, je mopedist1969 napisal:

Malo sem se že zapeljal z njim prvi vtis je odličen in ni primerjave z APN 6 ki ga tudi imam ampak kot sem že napisal prešinila me je ideja in ga imam, drago 67 ti ga imaš tudi če prav razumem?

ja jaz imam 3komade...dva imam že registrirana,tretjega bom najbrž spomladi..

2 ur nazaj, je sg1 napisal:

Si mašino že sestavil in zagnal ? Pri teh varih je pogosto problem poroznost in ob njih potem zoprno pušča olje.

nisem še..manjka mi glavna gred,ki bo preprešana in nato centrirana..mislim,da je var dost velik in da so tiste male porozne površinske luknjice brezpredmetne...

On 3. 2. 2022 at 22:09, je drago 67 napisal:

če kdo potrebuje varjenje bolkov (aluminija) apn (ali kaj drugega)  priporočam v ljubljani mojstra na letališki cesti 27 .

telefon 041 759 603...meni je zavaril tole.

švas 2.jpg

Če potrebuje kdo varjenje podobnih zadev, pa je iz primorskega konca, mu lahko jaz zavarim.

Lp.

Zadnje kolo od CTX ima 2 mm debelejšo os kot kolo od ATX. Širina CTX vilice na mestu osi je cca 18 cm.

Obe sta 18 colski, to ti je najbrž že jasno. Tako da pomeri, kakšna je širina ATX vilice, pa če bi šla debelejša os v ušesa.