Jump to content
Darko

Zapustil nas je Božo

Recommended Posts

blob.png.71ad074470f79c842c3dd3fd35e3f9fd.png

V SPOMIN

NEKDO ME SPREMLJA,

KO ZORA ZARANA

NAZNANI NOV DAN.

NEKDO, KI GA NI

PA VENDAR V SRCU

MOJEM  ZA VEDNO ŽIVI!

NAŠ NAJDRAŽJI ATI IN MOŽ!

ČISTO PREKMALU SI NAS ZAPUSTIL!

VEDNO BOMO S TABO!

TVOJA DRUŽINA

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka
Deli na drugih spletnih mestih

Sožalje družini in vsem, kateri so mu bili blizu. 

Zapustil nas je strasten ljubitelj oldtimerjev in velik poznavalec Tomosov, Puchov, Rogov itd.

Na srečanjih in sejmih bomo pogrešali njegovo prisotnost, njegovo dobro voljo in poznavanje starih mopedov. Kolikokrat je pomagal ljubiteljem z nasveti in drugo pomočjo. S svojo trgovsko žilico je vedno vedel, koliko je nek del ali motor vreden.

Pogrešali te bomo.

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Dragi Prijatelj Božo. Vem, kam si šel in vem, da se bova nekoč zopet družila. Najin planiran obisk pri Zmagu v Podcerkvi bom pa sam opravil! Globoko sožalje pa izrekam tvoji družini, ki si jo tako neizmerno ljubil.

• Like 1
  • Všeč mi je 1

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Dragi Božo,

ko mi je bilo zelo težko, so mi tudi tvoje besede vlile dodatno moč in upanje k ozdravitvi. Zelo sva se zbližala in žal mi je, da si nas zapustil. Prepričan pa sem, da se bova nekje zopet srečala. Nerad priznam, tokrat si me prehitel. 

Iskreno sožalje družini in vsem, ki so te imeli radi.

• Like 1
  • Všeč mi je 1

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Božo,zbogom v naslednjem času in večnih motoriščih...šele danes sem izvedel za to od prijatelja😥.Sem moral tu preveriti,če je res.Poznala sva se,parkrat sodelovala in kako dobro debato urezala.Bil je načelen človek in z ljubeznijo se je posvečal naši pretekli tehnologiji,ki osvaja vedno bolj nostalgike in zbiralce več različnih generacij.

BOŽO...POČIVAJ V MIRU......PRIJATELJ MARKO-KASTRO🥂

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka

Božo,

danes je dan, ko so mi misli nehote ušle k tebi. Vidiš, to je nesmrtnost. Čeprav te več ni na srečanjih, čeprav ne pišeš več komentarjev in ne prodajaš več tomosovih "jajčk" si še vedno naš in v naših srcih. Srečno vozi kjer koli že si, ko se srečava greva na borovničke.

neimenovano.png

• Like 1
  • Všeč mi je 2

Deli ta prispevek

Povezava do prispevka