Jump to content
  • Registracija
butec

Fiat X1,9

Recommended Posts

Pozdravljeni,

razmišljam o nakupu Fiata X1,9. Malo me je strah karoserije, ki je bolj boga. Sam  ne poznam šibkih točk tega modela. Mogoče ima kdo izkušnje z obnavljanjem ali pa vsaj pozna koga, ki bi me pred nakupom lahko opozoril na slabosti ( zanima me karoserija, mehanika ni problem). Hvala in lep pozdrav!

Deli na drugih spletnih mestih

a ti si mi poslal mail glede tistega črnega na avto netu?

Odsvetujem, ker je preveč gnil.

Če je pleh vredu, potem ni problem tega avta zrihtat in tudi ni drago,ker večina mehanike paše od ostalih fiatov iz tega časa, predvsem fiat 128 oz. zastava 101

se pravi, gledaj predvsem rjo, tisti za dobrega jurja itak ni realen, ker to vseeno ni fičo, normalni za delno obnovo se začnejo okoli 4 jurje

Jaz sem bil. Na netu je oglas že 2 leti in sem si mislil, da je bogi. Hvala za odgovor, prihranil si mi precej časa. LP ( če se kdaj srečava imaš pijačo v dobrem 🙂).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za to možnost sem se odločil, ker sem bil pred kratkim v Udinah z namenom, da kupim GT Junior za 17000 EUR. Oglas je še vedno aktiven, prodaja se že 2 leti. Mojster mi je govoril, da je v prvi barvi in oh in sploh. Ko sem jo videl v živo sem se soočil z realnostjo - razen tega da je vžgala in se sama premikala je katastrofa. Dobro je, da ima vse dele - ampak vse bi bilo treba zamenjati, če bi hotel narediti dober avto. Kita pa ima od 5mm do 1cm vsepovsod. Ponekod že odpada, tako, da se vidi debelina kita. Slike prenesejo vse.